• Новак
  • -9 %
Трговија на големо Мал круг druzy pendant druzy шарм Мешавина боја мода ѓердан pendant DIY Накит Додатоци 2284

Трговија на големо Мал круг druzy pendant druzy шарм Мешавина боја мода ѓердан pendant DIY Накит Додатоци 2284

DEN 1284.00
DEN 1411.20

Достапност
Достапно за нарачка


1.Позлата : Еко-Пријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни. На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година. 2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos. Druzy боја ќе биде малку различен од фотографии. 3.Превозот : Ние секогаш се испраќаат пакетите од Epaket во САД,а регистрирани mail на други земји.Можете да платите дополнителни превозот надомест за експресен пошта услуга,како што е DHL,EMS,UPS-от,и сл. 4.Answer : ___________________________ Note : Сите приврзоци ќе не испрати со синџири.
Материјал : природен камен ,geode
Боја : комбинација
Количина : 8pcs многу
Големина : Прибл .2cm*5cm /спореди со владетел
Облик : Како на слика/природен камен
.

Спецификацијата

Метална боја:
микс боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Број На Модел На:
cz2284
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
МИРА ЗАБАВА ДИЗАЈН
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Со стоката дадена додека купуваат