• Новак
  • -40 %
Секси Жените Синџир Сјајна Кристал Градник Ѓердан Синџирите За Накит Кристално Сребро Синџир На Дојката Ѓердан Ѓердан Накит

Секси Жените Синџир Сјајна Кристал Градник Ѓердан Синџирите За Накит Кристално Сребро Синџир На Дојката Ѓердан

DEN 117.00
DEN 194.40

Достапност
Достапно за нарачка


JA0022046
Спецификација :
Бренд нови
Секси тело синџир
Материјал : Алуминиумски+Кристал
Боја : Сребрена
Тоа е совршен додаток, исто така, добар подарок за вашите пријатели
Пакет се вклучени :
1pc x Тело Синџир
Answer : ___________________________ Note :
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
Shellhard
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
Кристал кристал тело синџир,стомакот половината синџир
Компатибилност:
Други
Функција:
Други

Со стоката дадена додека купуваат