• Новак
J продавница Филм Правда Лигата Прашувам Жена гроздобер ѓердан за мажи жени фанови јаже, верига супер херој филм сувенири накит

J продавница Филм Правда Лигата Прашувам Жена гроздобер ѓердан за мажи жени фанови јаже, верига супер херој

DEN 112.80

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : цинк легура големина : околу 4*4cm

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
JJ12367
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
околу 4*4cm
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Функција:
сувенир
Компатибилност:
keychain
Подарок за:
момче пријател/маж/татко/игра филмски фанови
Pendant Големина:
За 4x 4cm
Тежина:
About 21g

Со стоката дадена додека купуваат