• Новак
  • -50 %
Кориснички Ознака Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан со Печат Писма Персоналните Подарок Изработен Накит GN2742

Кориснички Ознака Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан со Печат Писма Персоналните Подарок Изработен Накит

DEN 240.00
DEN 479.04

Достапност
Достапно за нарачка


*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики.
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ви благодариме за разбирањето. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во светот, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец.
Стандарден пакет е како на следната слика.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување). Ви благодариме!
. Добредојдовте на провери и нарачки.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас.
Нашите производи се направени со најдобри техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години. Ние си имаме свој фабрика кој се лоцира во близина на Гуангжу, Кина.
Ве молиме оставете порака за вашето барање за персонализација во следниов формат
Фонт страна :
Задната страна :
Јазик И Фонт :
Нерѓосувачки Челик Мажите Синџир Кул Американски Стил на Хип Хоп 9 MM 18 K Печат Злато Позлатен Голема Долго Буци Ѓердан Мажите Накит GN2169 Long Синџир ѓердан златен ѓердан Stainl
Бесплатен превозот за сите нарачки.

Спецификацијата

Главниот Камен Боја:
Персоналните, Не Персоналните
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Никој
Бренд Име:
Starlord
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
GN2742
Пол:
Унисекс
Функција:
Додатоци
is_customized:
Yes
Ширина:
9mm
Големина:
22''/26''/28''/30''
Клучни зборови 1:
нерѓосувачки челик синџир
Клучни зборови 2:
подарок

Со стоката дадена додека купуваат