• Новак
  • -20 %
Газела Големо На Нова Жешка Мода Природен Камен Pendant И Шарм Agates Рози Кварц Мажи За Накит Одлуки Бесплатен Превозот

Газела Големо На Нова Жешка Мода Природен Камен Pendant И Шарм Agates Рози Кварц Мажи За Накит Одлуки Бесплатен

DEN 614.00
DEN 767.52

Достапност
Достапно за нарачка


Камен Големина : 28mm*24mm*6mm
Тежина : 10pcs/90g
Боја : Како На Сликата Шоу
Материјал : Природен камен
MOQ : 10 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм

Спецификацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Бренд Име:
Газела
Компатибилност:
ios
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Функција:
Период Tracker
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
KM003500
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс

Со стоката дадена додека купуваат