• Новак
Dandie Мала Тежина Црвена Акрилна Мушка Кратки Ѓердани, Изјава Костим Jewelries За Жени

Dandie Мала Тежина Црвена Акрилна Мушка Кратки Ѓердани, Изјава Костим Jewelries За Жени

DEN 84.48

Достапност
Достапно за нарачка


Превозот
Ние користи Кина Пост како наша примарна превозникот, можете исто така да изберете друга исплата на превозот.
Превозот Време
Ова е меѓународна економија превозот кој трае до 3-6 недели. Ве молиме имајте во предвид времето за испорака е апроксимација и во зависност од растојанието од Кина, како и царинските прописи.
Политика за наплата
Ние се обезбеди 100% гаранција на сите производи што се продаваат. Ако најдете некоја квалитет проблем за нашите производи. Ние ќе организираме нови превозот бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас.
Сервис и повратни информации
Ние се обезбеди добар сервис и ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се задоволни.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
DANDIE
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
XL-10657
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
is_customized:
Yes
Функција:
Декорација
Метали Тип:
Железо
Нето тежина:
18g
Големината на мушка:
10мм

Со стоката дадена додека купуваат