• Новак
  • -29 %
N3025 Мода накит едноставни Додатоци комбинација ѓердан за Жени

N3025 Мода накит едноставни Додатоци комбинација ѓердан за Жени

DEN 27.00
DEN 37.92

Достапност
Достапно за нарачка

Напомена : 1. Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас. 2. Мешани наредби за Поддршка на еден мешан наредби(Едно парче за секој тип е avaailable); ако цел повеќе од 150$, ние ќе испратиме преку DHL, Fedex или ЕМС. Исто така, ние може да ги прифати намалувањето на превозот 3. Одличен Услуги на Клиентите Ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас на интернет, или да ни оставите порака преку Контакт Сега , ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Добредојдовте најдете повеќе ви се допаѓа!
Големина Референца : s ize случаен избор. Ве молиме, известете го вашиот големина кога ние ќе se Одржување и заштита : Пакет : Лесно Шопинг : Превозот : се Врати & Наплата Политика : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме Бесплатно Замени или целосна Наплата на вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Контакт со нас : За нас :

Спецификацијата

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Должина:
50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
N3025
Pendant Големина:
слика
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легури,Сребро Позлатен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Ufine
Должина:
50+5cm

Со стоката дадена додека купуваат