• Новак
Eudora H125 на Бременост, Бебе Ѓердан од Злато Боја Семејно Стебло Locket Pendant За 18mm Хармонија Bola Топката Ангел Повикувачот Pendant Подарок

Eudora H125 на Бременост, Бебе Ѓердан од Злато Боја Семејно Стебло Locket Pendant За 18mm Хармонија Bola Топката

DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка


Кога и како да ги користите Свири топка ?
Тоа дефинитивно повеќе од ѓердан. Од оваа фаза во бременост, бебе, лесно може да се слушне и да се разликуваат звуци слушнале преку mummy? stummy. Заедно со бебиња расте поголем, тие ќе бидат запознаени со кои хармонија звук. На истиот начин на кој играње релаксирачката музика на вашето неродено бебе може да sooth и да ги смири, Мексиканската Bola е, исто така, рече дека за да им помогне во текот на болничкиот како бебето може да виолина со тоа вист мајката носи како ѓердан и благотворно chimes имаат ист фантастичен ефект.Почитувани Купувачи, добредојде
На Свири топката е дизајниран да се создаде нежна, мека chiming звук за време на mums движење и бебето е опуштена страна на овие chimes до раѓањето. Изберете од осум опции : меморија, зелена и сребрена обвивка, розова и сребрена обвивка, црвена и сребрена обвивка, сребро и сребро обвивка, сина и сребрена обвивка, жолта и сребрена обвивка, сребро срцето pendant. Овој ѓердан, исто така може да се користи како старечки ѓердан долго откако бебето е родено. Тоа е, рече дека ефектите од овие chimes работи ефикасно на бебето во текот на болничкиот откако таа или тој пристигна.
ХАРМОНИЈА bola или Ангел повикувачот ќе се направи еден убав звук после тресењето.
Ви благодариме за доаѓање.
Состојба : 100% Сосема Нов Хармонија Bola Топката Locket Кафез Pendant ѓердан за бремени жени
ЗАБЕЛЕШКА : АКО САКАТЕ ДРУГИ БОИ, ТОПКА , ве МОЛИМЕ ги СПОДЕЛИТЕ со НАС БОЈАТА БРОЈ, ви Благодариме!
Хармонија bola/Бременоста топката/Свири топката/Бебе bola :
1)се Тресат тоа, и тоа ќе го направи пријатен глас
2)Првично производител
3)Совршен подарок за бебето шоу
4) ОЕМ
Повеќе хармонија bola свири топката во нашата продавница за продажба ,се добредојдени да кликнете на сликата за да се купи сега!
Зошто да изберат нас? Нашата еко-пријателски, вети никел и олово слободни, ние гарантираме тоа го направи со висок квалитет,Тоа е безбедноста за бремени жени!
Она што е Свири топка? (или Бременост bola)
Со потекло од Мексико Свири топката е музички свири прво се носи од страна на бремените жени и од недалечното минато на многу генерации на Мексиканската мајките да се имаат заклетва од страна на благотворно и смирувачки ефект дека Свири топката на своите неродени бебиња за време на бременоста и по породувањето. Тоа е најдобар подарок за секоја мајка ми-да се биде и голем сувенир за мајки по бебиња се родени, за сеќавајќи се тие убави времиња. На pendant има благотворно свири мелодијата дека ќе се смират бебе по раѓање.
ХАРМОНИЈА BOLA е спектар на attrctive приврзоци наменета за бремените mums да се носат ниски во текот на нивниот bellies. Тоа ќе се зголеми поврзаноста помеѓу мм и бебето. Во текот на раната бременост период, мајки можат да waer тоа како standared или matinee ѓердан. Како од 20 недела, бебињата може да го слушнете звукот од целиот стомак, тогаш тие можат да играат и да уживате во убава музика на бел pendant, мајки можат да го користат за да комуницираат со бебиња, тоа е толку неверојатно. Ќе се чувствувате бебе трепет во стомакот. На Bola Музички Бременоста Pendant е повеќе од само еден ѓердан, тоа им помага да се поврзе мајка и бебе и да го задржи бебето утеши од 20 недели пред раѓањето до и после раѓањето. Оваа прекрасна рачно изработени pendant прави најдобар подарок за секоја градина-да-биде и може да се носи пред и долго откако бебето е родено.
Eudora H125 на Бременост, Бебе Ѓердан од Злато Боја Семејно Стебло Locket Pendant За 18mm Хармонија Bola Топката Ангел Повикувачот Pendant Подарок !
Состојба : 100% сосема нов хармонија bola locket кафез pendant ѓердан накит
Топката/Кафез големина : 18mm
Топката боја : Различна боја топката за вашиот изборен
Синџир големина : 30inch ѓердан(за 88cm)
Материјал : Злато позлатен на бакар(locket кафез), злато позлатен на бакар (Ѓердан)
Количина : 1piece внатрешна топката +1piece locket кафез+1piece ѓердан
Квалитет : Чиста рачно изработени, Еко-пријателски, ние gurantee тоа го направи со висок квалитет.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Бренд Име:
Eudora
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар,Злато Позлатен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
Хармонија Bola Locket Кафез Pendant Ѓердан
Тема:
Бебето
is_customized:
Yes
Топката Големина:
18mm
Услови:
100% сосема нов Хармонија Bola Locket Кафез Pendant Ѓердан
Име на производ:
Eudora Хармонија Топка
Топката Боја:
Различни бои за вашиот изборен
Стил:
2016 Година Нови Пристигнување Стил Хармонија Bola Locket Кафез Pendant Ѓердан
квалитет:
Висок Квалитет, Eudora Хармонија Bola Топка
Количина:
1Piece само
ѓердан големина:
30inch Синџир(За 88cm)

Со стоката дадена додека купуваат