• Новак
  • -25 %
2017 Голема Сребрена Боја Дрвото на Животот Ѓердан Жените од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердани & Приврзоци Жените Накит colgantes mujer moda N74116

2017 Голема Сребрена Боја Дрвото на Животот Ѓердан Жените од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердани & Приврзоци Жените

DEN 128.00
DEN 170.88

Достапност
Достапно за нарачка


2017 Мода Голема Сребрена Боја Дрвото на Животот Ѓердан за Жените од не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Жените Накит colgantes mujer moda Стил : 2017 Мода Голема Сребрена Боја Дрвото на Животот Ѓердан Материјал : Голема Сребрена Боја Дрвото на Животот Ѓердан за Жените Големина : 50cm синџир (32-милиметри *35mm Pendant ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и Нерѓосувачки Челик Ѓердан Жените Накит новодојдени Дизајн Нерѓосувачки Челик Ѓердан Жените Накит colgantes mujer moda

Спецификацијата

Метална боја:
Позлатен Сребрен
Бренд Име:
AFAWA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N74116
Обликотшема:
Растенијата
Pendant Големина:
35*32-милиметри
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
нерѓосувачки челик синџир ѓердан
Големина:
50CM
Тежина:
20G
ОДГОВАРА ЗА:
Нерѓосувачки Челик Ѓердан Жени
боја:
Сребрена Боја Ѓердан за Жени
Парична казна или Моден:
Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердан
Ѓердани Тип:
Дрвото на Животот Ѓердан за Жени
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Ѓердан Жените Накит
Стил:
Жените Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердан
Occassion:
Годишнината;Роденден ;Ангажман;Подарок;Лице;Свадба
број:
N74116

Со стоката дадена додека купуваат