• Новак
CMJ9168 Кристал Пломба Бесконечна Накит Шарм Pendant Ѓердан Keepsake Urn Lockets за пепел Со Инка

CMJ9168 Кристал Пломба Бесконечна Накит Шарм Pendant Ѓердан Keepsake Urn Lockets за пепел Со Инка

DEN 408.00

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на Нашата Продавница WWelcome на нашата Продавница Да ги Најдете вашите Најчесто поволни Спомен Накит
EEEw E WWelcome на нашата Продавница Да ги Најдете вашите Најчесто поволни Спомен Накит
Cremation Спомен Продавница за Накит : https : //cmjewelry.aliexpress.com/store/1985409
*Сите накит designe од страна на професионалци и Квалитетот Gurantee .Everymonth ,ќе ги ажурира некои Нов Дизајн .
*Брза Испорака ,испрати пакет секојдневно ,DHL Превозот за Итна цел на располагање .
*10 години искуство во накит производна линија ,ODM,OEM Услуга достапна .
*
======================================================================================================================
Производот Се Покаже
======================================================================================================================
Опис
100% Сосема Нов
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Боја : Како На Сликата
Тежина : 0.01 kg/еез
Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
======================================================================================================================
Функција
Никел и олово слободни ,Тоа сосема нема да произведе никакви несакани ефекти за Човековото Тело.
Водоотпорен ,Високо Полирани ,Сјајна Површина Pendant .
Издржливи, Никогаш нема да Исчезнат ,Не-алергиски,Не-деформација,Заштита на Животната средина.
Лесен За Употреба , Тоа изгледа Убава за сите ваши одговараат Совршено .
======================================================================================================================
Функција
Спомен Накит ,Тоа designes да се стави количина на пепел во внатрешноста .Оваа Pendant може да содржат мали делови на
cremated останува, заклучување на косата или сушени церемонијалниот цвеќиња. Слично на пепел locket, или lockets за пепел, ова keepsake на
пепел се вметнува во cremation ѓердан и затворени од страна на навој завртка.Без Разлика на што се носат или да чувате во
чување Накит Кутија ,Својата Дефинитивно еден од Одличен начин да се запаметат вашиот близок .
======================================================================================================================
Пакување
1.ПП торба , обично ние ќе го користат ПП торба .потоа во заштита Меур вметната Надвор Превозот Пакување.
2.Црна Подарок Кутија ,Купувачот, исто така може да го избра подарок кутија, кога ќе ги нарачате.
Превозот
1.Ние ќе испрати накит во рамките на 2-4 дена откако ќе се плати. И таму ќе се земе пати за време на празници или топла
продажба сезона. па кога ќе немаат примено ,ве молиме контактирајте со нас за помош пред да одите со спорот со цел .
2.Можете да изберете Кина Пост Воздух Mail ,E-Пакет , Express( DHL, UPS-от, Fed Ex ,ТНТ,ЕМС) за испорака .
3.Брза испорака Express , треба дополнителни превозот цена . Ако вашата цел е повеќе од $100, вие исто така може да ни остави
порака, а потоа можете да уживате во слободен брза испорака Express .
Кина Пост Воздухопловната : 15-35days., Бесплатен Превозот
Epack : 7-20days ,Дополнителни превозот цена
International Express : 4-7days,Околу $18
======================================================================================================================
7 дена Наплата на услугите
Можете да добиете 100% Полн со пари наплата со прашања потврди. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или
вие сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде
100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по
комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите еден денар
во било на трансакции.
Ние, главно, се прават квалитетни производи ,ние сме тука и е подготвен да одговори на вашето прашање веднаш . ако имате било какви прашања ,pls контактирајте со нас слободно .ние ќе се обидеме потрудиме да асистент вас

Спецификацијата

Главниот Камен Боја:
Pendant Само, Pendant Со Синџир, Ѓердан Кутија Инка, 2 парчиња Pendant Само, 5Pcs Pendant Само
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
CMJ9168
Бренд Име:
impressjewelry
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
20mm
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
пепел носителот
прилагодено лого:
ласерски или врежани како вашето барање
ОЕМ И ODM:
на располагање
Pendant капацитет:
1 кубни инчи
Функција:
пепел носителот
Главниот Камен:
Кристално
Накит Тип:
cremation накит за пепел
Продажбата на начин:
фабриката директно
боја:
сребро,злато,розово злато,црна,розова и сл.
Тежина:
about 15-25 g
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба

Со стоката дадена додека купуваат