• Новак
  • -49 %
Чендлер Сребро Позлатен Прекрасна Делфин Кит Ѓердани & Pendant За Жените Море Наутички Накит Свадба Партија луксузни Подароци

Чендлер Сребро Позлатен Прекрасна Делфин Кит Ѓердани & Pendant За Жените Море Наутички Накит Свадба Партија

DEN 342.00
DEN 671.52

Достапност
Достапно за нарачка


3457 Продавницата Препорачуваме 0.99 ДОЛАРИ / парче парче парче 0.99 ДОЛАРИ / парче парче 0.99 ДОЛАРИ / парче парче парче парче парче 0.99 ДОЛАРИ / парче парче парче парче парче парче 0.99 ДОЛАРИ / парче парче парче парче
ТОЧКА ИМЕ
Чендлер Сребро Злато Позлатен Прекрасна Делфин Кит Ѓердани & Pendant За Жените Море Наутички Накит Свадба Партија луксузни Подароци
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Изненадување подарок во вашиот парцела!
Време на испорака : 2-7 работни дена
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!
ПРОДАВНИЦА ПРЕПОРАЧУВАМЕ 925 Ѓердан

Спецификацијата

Метална боја:
14K Злато Позлатен, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
За 10.6*17.4 mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
001
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Чендлер
is_customized:
Yes
Функција:
подарок
Стил:
Мода/Панк/Готски/Етика
боја:
Сребрена / Злато Позлатен
Материјал:
Легура Месинг / CZ
Pendant/Шема:
Делфин Кит
адвокатско сребро синџир ѓердан:
Рачно Изработени Пријателство Necklcae
сребро изјава ѓердан:
Мали, Ситни ѓердан
Море Животинско Bijoux:
синџир сребрен ѓердан
Количина:
10 компјутери/opp вреќа
Пол:
Жени/Девојки/Femme/Мажи
Повод:
Свадба/ангажирање/партија

Со стоката дадена додека купуваат