• Новак
  • -33 %
2 Бои DC супер Жена Логото Pendant Стрип Geek Ѓердан Линк Синџир Легури на Метал Марвел Супер Херои Накит Ѓердан -30

2 Бои DC супер Жена Логото Pendant Стрип Geek Ѓердан Линк Синџир Легури на Метал Марвел Супер Херои Накит Ѓердан

DEN 60.00
DEN 89.28

Достапност
Достапно за нарачка


2 Бои DC супер Жена Логото Pendant Стрип Geek Ѓердан Линк Синџир Легури на Метал Марвел Супер Херои Накит Ѓердан за Жените - Точка Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 2.6*5.3 cm Тежина : 12.3 G Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
MQCHUN
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1778
Pendant Големина:
Големина
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Големина:
2.6*5.3cm
Тип На Објект:
ѓердан
Стил:
мода,нов,филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Логистика политика:
Ако се купи вкупниот износ до $150. ние ќе се обезбеди побрз за испорака метод
Тежина:
12.3G

Со стоката дадена додека купуваат