• Новак
  • -20 %
30PCS Оригами Кученце Куче Ѓердан Преглед Милениче Ѓердан Прекрасна Pup Ѓердан Симпатична Decoupage Животинско Ѓердани за Жени

30PCS Оригами Кученце Куче Ѓердан Преглед Милениче Ѓердан Прекрасна Pup Ѓердан Симпатична Decoupage Животинско

DEN 1454.00
DEN 1818.24

Достапност
Достапно за нарачка


Опис на производот : N126 Мали Оригами Миленичиња Куче Ѓердан Преглед Кутре Ѓердан Прекрасна Pup Ѓердан Симпатична Decoupage Животинско Ѓердани за Жени

Спецификацијата

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
куче ѓердан
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
кутре ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Едноставна Neckalce за Жени
Decoupage Животинско Ѓердани:
Куче Оригами Ѓердан
Pup Ѓердан:
куче ѓердан
Животно Ѓердан:
кутре ѓердан
Преглед Кутре Ѓердан:
миленичиња куче ѓердан
Материјал:
Никој
Должина:
18''

Со стоката дадена додека купуваат