• Новак
  • -30 %
CSJA Жените DIY Изработка на Накит Нема Камен Бакар Топката Був Јајце Празен Кафез Шарм Слајд Locket Pendant Ѓердан Роденденски Подарок E504

CSJA Жените DIY Изработка на Накит Нема Камен Бакар Топката Був Јајце Празен Кафез Шарм Слајд Locket Pendant

DEN 76.00
DEN 108.48

Достапност
Достапно за нарачка

Линк од ѓердан со камен ( E503 ) :
Линк од камен ( E506 ) :
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Вашето пребарување поврзани со нашите производи и цената ќе се одговори во рок од 24 часа. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ве молиме имајте во предвид дека ќе има увоз на даноците за некои земји, Купувачи се одговорни за царински давачки. Сите производи се занимава продажба се во добар квалитет и под строги тест пред тие да бидат испратени. Ова не влијае на вашата исплата и пазарната цена. ( Обезбеди следење на број, Дојде Време : 3-12 работни дена. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. )
Цел 7 :
Предмети Брод преку Кина Пост Обичен Воздух Mail .
Политика На Враќање
1. Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда(освен Одмор).Во моментов, Што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Но, ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга, Но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор. Цел > 7 ДОЛАРИ, што Обезбеди следење на број. Конверзија : 1 инч = 25. Камен Не Се Вклучени .За да ги заштитите вашите интереси, Вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве Молиме погледнете во Описот за големината детали. Ние обично изјавуваат ниска вредност, со цел да се добие помал или слободни сопствени данок. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве Молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно . Ве молиме проверете го објектот големина внимателно пред да нарачате, слика само за референца, а не вистинската големина. ) кога ќе се направи исплата.
Ви благодариме за вашата поддршка!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА, НАЈДОБРИ ЖЕЛБИ!
CSJA Жените DIY Изработка на Накит Нема Камен Бакар Топката Був Јајце Празен Кафез Шарм Слајд Locket Pendant Ѓердан Роденденски Подарок E504
Име На Производ :
Нема Камен Вклучени Жените Накит DIY Шупливи Pendant Ѓердан
Бренд :
CSJA & Кина Сонце Накит Додатоци
Pendant Функција :
3 Стилови + DIY Одлуки + Отвори & Затвори Дизајн
Обложено :
Platinum Позлатен
Pendant Големина На :
Околу 60 x 28 x 20mm ( Був )
Приближно 27 x 45 x 21mm ( Топката )
Приближно 24 x 33 x 21mm ( Јајце )
Синџир Должина :
Околу 45см ( 18 инчи )
Материјал :
Бакар
Продажба На Владата :
Retail & Трговија На Големо
Ѓердан Со Користење На :
Секојдневно Носење Накит , Подароци за Сите Женски , Накит DIY Одлуки
Ѓердан Пакување :
Opp Вреќа + Меур Заврши
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако таму е секоја неочекувана ситуација(на пример, доколку наредбата не може да брод во рок од 48 часа), Ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро.
Купување Забелешка : Слики за повикување само, не е вистински производ големина, Производ Големина, ве Молиме да се види Точка Специфики. ( Никој следење на број : не Може да пратите превозот информации. Откако производите се испратени, Ние ќе ве информира за следење на број.
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Кога Цел повеќе од 200 ДОЛАРИ, ве Молиме изберете "Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Воздух Mail" прво, Плаќаат директно.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Монистра
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
Околу 60 x 28 x 20mm ( Був )
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Чешка
Бренд Име:
CSJA Накит
Број На Модел На:
E504
Функција:
10 СТИЛОВИ
Компатибилност:
Други Синџири
Име на производ:
Нема Камен Вклучени Жените Накит DIY Шупливи Pendant Ѓердан
Ѓердан Pendant Големина:
Приближно 27 x 45 x 21mm ( Топката ) / Приближно 24 x 33 x 21mm ( Јајце )
ѓердан синџир должина:
Околу 45см ( 18 инчи )
Продажба На Чекање:
retail & трговија на големо
Материјал:
Бакар
Ѓердан Користење:
Секојдневно Носење Накит , Подароци за Сите Женски , Накит DIY Одлуки
Ѓердан Функција:
3 Стилови + DIY Одлуки + Отвори & Затвори Дизајн
Pendant Пакување:
Opp Вреќа + Меур Заврши
фабрика:
CSJA

Со стоката дадена додека купуваат