• Новак
  • -26 %
2017 Ден на Мајката Подарок Мода Жените Ѓердан Ѓердан Сребрена/Злато Шупливи Срцето Pendant Креативни Ѓердан за Мајка Накит за Подарок

2017 Ден на Мајката Подарок Мода Жените Ѓердан Ѓердан Сребрена/Злато Шупливи Срцето Pendant Креативни Ѓердан

DEN 64.00
DEN 85.92

Достапност
Достапно за нарачка


ние сме семејство
2017 Ден на Мајката Подарок Мода Жените Ѓердан Ѓердан Сребрена/Злато Шупливи Срцето Pendant Креативни Ѓердан за Мајка Накит за Подарок
Големина:19mm*21mm
Тежина:9.0 g
Боја:Сребрена/Злато
Синџир Должина:50cm
Материјал:Цинк Легура
Пол:Жени
Стил:2017 Мода Семејство Ѓердани За Мајката
Occassions:Партија+Денот на Мајката Подарок+Годишнината

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
19mm*21mm
Бренд Име:
Meirenpeizi
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A1768
производ тежина:
9.0 g
Производ Во Боја:
сребро+злато
Occassions:
Партија+Подарок+Годишнината
Стил:
Денот на мајката Ѓердан Подарок

Со стоката дадена додека купуваат