• Новак
  • -24 %
Илиноис Мапата Ѓердан 304 од не ' Рѓосувачки Челик Илиноис Мапата Срцето Pendant Ѓердан Жените Модна Мапа Накит за Подарок 12pcs/многу

Илиноис Мапата Ѓердан 304 од не ' Рѓосувачки Челик Илиноис Мапата Срцето Pendant Ѓердан Жените Модна Мапа Накит

DEN 1057.00
DEN 1391.52

Достапност
Достапно за нарачка


Подетални Информации

Спецификацијата

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
16*28MM
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник
Број На Модел На:
ѓердан
Бренд Име:
САМОВИЛСКА

Со стоката дадена додека купуваат