• Новак
  • -10 %
ZXZ 5pcs Големи Антички Сребрен Тон Цвет Шарм Приврзоци за Ѓердан Накит Одлуки Наоди 55x53mm

ZXZ 5pcs Големи Антички Сребрен Тон Цвет Шарм Приврзоци за Ѓердан Накит Одлуки Наоди 55x53mm

DEN 172.00
DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка


ZXZ 5pcs Големи Антички Сребрен Тон Цвет Шарм Приврзоци за Ѓердан Накит Одлуки Наоди 55x53mm
Количина : 5 Парчиња
Боја : Антички Сребрен
Материјал : Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Надворешниот Големина : Прибл.55x53mm
Дупка Големина : Прибл.2.8 mm
Објектот Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Спецификацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZXZ
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Приврзоци
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Растенијата
Функција:
Никој
боја:
антички сребрен
Материјал:
Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Виси Дупка Големина:
Прибл. 2.8 mm
Надворешниот Големина:
Прибл. 55x53mm
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов

Со стоката дадена додека купуваат