• Новак
  • -30 %
YUKAM Bijoux Европската Претерани Голем Круг Јака Ѓердани Multilayer Метал Torques Изјава Срцето Chokers Ѓердани Накит

YUKAM Bijoux Европската Претерани Голем Круг Јака Ѓердани Multilayer Метал Torques Изјава Срцето Chokers Ѓердани

DEN 241.00
DEN 344.64

Достапност
Достапно за нарачка


YUKAM Bijoux Европската Претерани Голем Круг Јака Ѓердани Multilayer Метал Torques Изјава Срцето Chokers Ѓердани Накит
БРЕНД : YUKAM
МАТЕРИЈАЛ : Цинк Легура на Железо
ГОЛЕМИНА : Како на сликата
БОЈА : Сребрена/ Gold/ Multicolor
КОЛИЧИНА : 1 X вртежен момент Ѓердан
ГЛАВНИОТ КАМЕН : Никој
ПОГОДНИ ЗА : Дами / Љубители / Жени / Пријател / Девојка / Жена / Ќерка
ОБЛЕЧЕН ПОВОД : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / Партија
ПАКУВАЊЕ : OPP Вреќа
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Било каков проблем во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас прв пат. Ви благодариме.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Ѓердан Тип:
Torques
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
YUKAM
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Torques Ѓердани
Функција:
облека декорација
дизајн:
Torques Ѓердан Ѓердан Гроздобер Ѓердани Boho Ѓердани
Повод:
Годишнината Ангажман Партија, Свадба, Роденден Најдобри Вљубените Подароци
Пад на превозот:
Dropshipping Прифатени
Тежина:
52g
боја:
Сребро Злато Шарени
Стил:
Bijoux Гроздобер Накит Додаток Мода Романтична Трендовски
Функција:
Делукс Голема Претерани Креативни Модни Гроздобер Накит
Еко-Пријателски:
Еко-Пријателски Материјал Доведе Слободни Никел Слободни
ОДГОВАРА ЗА:
Унисекс Жените Дами Девојки Љубители На Семејството Девојка Парови

Со стоката дадена додека купуваат