• Новак
  • -11 %
5 Бои Трендовски Долго Капка Pendant Tassel Акрилик Кожа Легура Јаже, Верига Ѓердани Гроздобер Море Pendant Ѓердан Жените Накит

5 Бои Трендовски Долго Капка Pendant Tassel Акрилик Кожа Легура Јаже, Верига Ѓердани Гроздобер Море Pendant

DEN 213.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашата продавница
Напомена :
1.Ние стр rovide мешани нарачка од кина пост воздухопловната (не мин .Цел)
2.Ние нудиме бесплатно брод пинг страна на курирската служба DHL,EMS итн.(Min.Нарачката е 200 USD)
Се меша :
Ако сакате да заработите мешан редослед,ве молиме да ги обедини сите елементи во количката и потоа ги плаќаат сите заедно од страна на едно време.
Производ : 5 Бои Трендовски Долго Капка Pendant Tassel Акрилик Кожа Легура Јаже, Верига Ѓердани Гроздобер Море Pendant Ѓердан Жените Накит
КОЛИЧИНА : 1pc
Материјал : Кожа,Од Легиран,Акрилик,Нишка.
Боја : 5 Бои Црвена,Црна,Сина,Кафена,Бела како на слика шоу ;
Weigth : околу 42 g/pc
Големина : како на сликата покажува
Пакет : 1pc/ пп торба ,бесплатно;

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
N-7038-5
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
15cm(5.9 во)
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
Ldealway
Материјал:
Кожа,Од Легиран,Акрилик,Нишка.
Функција:
Декорација
боја:
5 Бои Црвена,Црна,Сина,Кафена,Бела како на слика шоу ;
Големина:
Chain 80cm(31.5in)+7cm(2.8in)adjustable,Pendant 15cm(5.9in)
Тежина:
about 42 g/pc
Пакет:
1pc/ пп торба ,бесплатно;

Со стоката дадена додека купуваат