• Новак
  • -30 %
Amotita бутик Крап Ѓердани

Amotita бутик Крап Ѓердани

DEN 425.00
DEN 607.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Amorita бутик
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Акрилик
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
XL09364
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
8.0 cm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир

Со стоката дадена додека купуваат