• Новак
  • -29 %
2 Слој Долг Ѓердан Kolye Бакар Топката Црна Восок Линија Синџир Ѓердани За Жените Мода Multilayer Синџир Ѓердан 2018

2 Слој Долг Ѓердан Kolye Бакар Топката Црна Восок Линија Синџир Ѓердани За Жените Мода Multilayer Синџир Ѓердан

DEN 555.00
DEN 782.40

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : бакар+восок линија
Должина : 90cm+10cm
Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата
Нето Тежина : 70g
Погодни за : Млади и Зрелост Женски/Канцеларија соодветни
За Производите
Квалитет гарантиран - Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката.
Фотографии Белешки - Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува.
Големина на Белешки - големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод.
Накит одржување - Pls прочитате накит заштита знаци picuture над внимателно.
Како да се купат
Чекор 1. Пребарувате на стока за webiste.
Чекор 2. Одберете заинтересирани стока и да го Додадете во Кошничката.
Чекор 3. Кликнете продолжи за шопинг.
Чекор 4. Приказ на шопинг количка и ги проверите сите ставки.
Чекор 5. Кликнете на купи сега и да изберете превозот метод.
Чекор 6. Потврда на плаќањето и заврши плаќање.
За Нарачки
За акции - Aliexpress систем ќе се намали акции количина по ред се платени,со цел да се осигура дека може да се купи на вашиот заинтересирани предмети и да се избегне стоки распродадени,pls заврши плаќање timly кога ќе се направи нарачка.
Цел промена - Можете да го откажете нелюбими предмети во количката пред цел потврди,но не можеме да го промените редоследот ако вашата нарачка е потврдена.
За Плаќање
Во моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро Дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
За Испорака
Ние ќе брод на сите нарачки во рок од 48 часа,сите стоки во нашата продавница е бесплатен превозот од пост воздух mail.
Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Кина Пост Воздух Mail 15-45 дена www.17track.net/en/ e Packet 7-20 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-35 дена www.17track.net/en/ EMS 5-15 дена www.ems.com.cn DHL 3-8 дена www.dhl.com Fed Ex 3-8 дена www.fedex.com Aramex 3-8 дена www.aramex.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.ups.com
Како да се Врати
Чекор 1. Контактирајте со нас преку е-мејл или порака центар.
Чекор 2. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.
Чекор 3. Овластување за да се вратите на објектот ќе се издаде.
Чекор 4. Враќање на ставката за согласи на размена или наплата.
Марк. Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата
објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.ние ќе направиме се најдобро
да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Канцеларија/кариера
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
PYNK048BLG/PYNK048BLS
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
BOHOEVER

Со стоката дадена додека купуваат