• Новак
  • -12 %
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА 2018 Нова Мода Приврзоци Alfabet Почетна Ѓердан од Злато Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердан Жените Накит

ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА 2018 Нова Мода Приврзоци Alfabet Почетна Ѓердан од Злато Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердан

DEN 1056.00
DEN 1200.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА
Pendant Големина:
1-2 см
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ѓердан
Функција:
нерѓосувачки челик ѓердан
боја:
Сребро Позлатен / Злато Позлатен
експрес:
Бесплатен Превозот Над $5
Пол:
жените ѓердан
Материјал:
нерѓосувачки челик ѓердан
Повод:
свадба ѓердан
MOQ:
Трговија На Големо Жените Ѓердан
Is_customized:
Personalized Name Necklace
Должина:
38+5 cm
Обликот:
водена капка ѓердан
Функција:
Партија Ѓердан

Со стоката дадена додека купуваат