• Новак
SUNYIK 1Lot (5Pc) Црвен Камен Хексагонална Исцелување Точка Чакра се Намали Gem камен Pendant за Ѓердан

SUNYIK 1Lot (5Pc) Црвен Камен Хексагонална Исцелување Точка Чакра се Намали Gem камен Pendant за Ѓердан

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

Тип : Хексагонална Исцелување Точка Чакра се Намали скапоцен камен Pendant за Ѓердан Големина Детали(Приближно) : 10x38mm;Дупка со Дијаметар : 3x5mm Метал : 18 KGP Количина : 5 Pc Тежина(Приближно) : 5 Грам/Pc Состојба : Нова ГЛАСАЧКО место : Pendant само,на синџир на слика не е вклучена. ВНИМАНИЕ ве Молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата. Контактирајте со Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Бренд Име:
SUNYIK
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
D
Метали Тип:
18KGP
Обликотшема:
Хексагонална
Големина Детали(Приближно):
10x38mm;Дупка со Дијаметар
Количина:
5 Pc
Тежина(Приближно):
5 Грам/Pc
Состојба:
Нови
Главниот Камен:
Црвениот Џаспер

Со стоката дадена додека купуваат