• Новак
WT-N1092 трговија на Големо Природни A-портата Камен Pendant Позлата O Форма Синџир Позлатен Титаниум Тркалезна Форма Со Gilt Долго Лента Ѓердан

WT-N1092 трговија на Големо Природни A-портата Камен Pendant Позлата O Форма Синџир Позлатен Титаниум Тркалезна

DEN 2160.00

Достапност
Достапно за нарачка


WT-N1092 трговија на Големо Природни A-портата Камен Pendant Позлата O Форма Синџир Позлатен Титаниум Тркалезна Форма Со Gilt Долго Лента Ѓердан За Жените Накит за Подарок.
Точка Законик :
WT-N1092
Материјал :
Природни Ахат Камен Позлатен Титаниум
ГОЛЕМИНА на :
Околу долго , pendant се разликува малку секој еден од големината
MOQ :
20 PCS секој стил, можете да избрани боја
Заврши :
24k вистински Злато позлатен на камен остро, сребрена боја, исто така, на располагање
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
18" долго со 24 K Вистински злато позлатен линк месинг синџир, се спротивстави tarnishable.
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Спецификацијата

Главниот Камен Боја:
Повеќе
Должина:
18 inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
WKT
Pendant Големина:
ЗА 40MM
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
WT-N1092
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Функција:
накит за жените
Метали Тип:
Злато Позлатен
ѓердан:
Круг A-портата Камен Ѓердан
jewerly ѓердан:
моден jewerly
Pendant:
Со Gilt Долго Лента Ѓердан
Одговара:
Забава,Одмор,Свадба,Подарок
боја:
Како се покаже слика

Со стоката дадена додека купуваат