• Новак
  • -50 %
Вистинска Природна Розова Бисер Накит Ѓердан,925 Sterling Silver Жените Ѓердан,Црвени/Бели Цвет Циркон Pendant,Парична Казна Накит Монистра

Вистинска Природна Розова Бисер Накит Ѓердан,925 Sterling Silver Жените Ѓердан,Црвени/Бели Цвет Циркон Pendant,Парична

DEN 763.00
DEN 1526.40

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд Име : Hengsheng Накит
Тип На Производ : Бисер Ѓердани
Главниот Камен : Бисер
Пол : Жените
Должина : 45см+5cm
Бисер Тип : Природните Слатководни Бисер
Бисер Облик : Ориз Круг
Бисер Боја : Бела/Розова/Виолетова
Бисер Големина : 6-7mm,8-9mm
Бисер Површина : Висок Сјај,Силна Светлина

Спецификацијата

Бренд Име:
HENGSHENG
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
влакно
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
N12960021
Обликотшема:
Цвет
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
45cm+5cm
бисер боја:
бела/розова/виолетова
бисер големина:
6-7mm,8-9mm
бисер површина:
Висок Сјај,Силна Светлина
Метали Тип:
925 Sterling silver
Пакет:
складирање торба
Ocasion :
Свадба/Партија/Дневно/Office/Подарок
За публиката:
Мајка/Девојка/Сопруга/сестри

Со стоката дадена додека купуваат