• Новак
  • -30 %
Среќа Око Крстот Pendant Ѓердан Од Злато Сребро Крстот Шарм Clavicle Синџири Изјава Ѓердан Жените Накит Со Картичка

Среќа Око Крстот Pendant Ѓердан Од Злато Сребро Крстот Шарм Clavicle Синџири Изјава Ѓердан Жените Накит Со

DEN 67.00
DEN 95.04

Достапност
Достапно за нарачка


Среќа Око Крстот Pendant Ѓердан Од Злато Сребро Крстот Шарм Clavicle Синџири Изјава Ѓердан Жените Накит Со Картичка

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
среќа око
Број На Модел На:
EY3481
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
16*8мм
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
боја:
злато/сребрена
Синџир должина:
прилагодлив

Со стоката дадена додека купуваат