• Новак
  • -34 %
JEXXI Тренди Модни Шарм Симпатична 925 Sterling Silver Месечината Ѓердан Кубни Циркони Кристал Ѓердани Жените Девојка Pendant Накит

JEXXI Тренди Модни Шарм Симпатична 925 Sterling Silver Месечината Ѓердан Кубни Циркони Кристал Ѓердани Жените

DEN 96.00
DEN 146.40

Достапност
Достапно за нарачка


Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : сребро 925
Боја : Како на сликата шоу

Спецификацијата

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
XDZ107
Обликотшема:
Месечината
Pendant Големина:
Види детали
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
n
Функција:
n
Компатибилност:
n

Со стоката дадена додека купуваат