• Новак
  • -20 %
Висок Квалитет на хип ноќта на Вештерките Ѓердан златна боја, со циркони Вампир Гроздобер Лилјак Pendant За Мажите И Жените се Откажат Превозот

Висок Квалитет на хип ноќта на Вештерките Ѓердан златна боја, со циркони Вампир Гроздобер Лилјак Pendant За

DEN 482.00
DEN 602.88

Достапност
Достапно за нарачка


Висок Квалитет на хип ноќта на Вештерките Ѓердан златна боја, со циркони Вампир Гроздобер Лилјак Pendant За Мажите И Жените се Откажат Превозот
longth : 61cm = 24 во Објектот Tyle : Ѓердан Главниот Камен : ААА циркон Друг Камен : Никој Позлата : Злато Позлатен Meterial : 316 L не ' Рѓосувачки челик Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Пакет Содржина :
1 парчиња , OPP вреќа

Спецификацијата

Бренд Име:
aldrich
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Хип/Рок
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
9754311
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
околу 4 * 6 cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Со стоката дадена додека купуваат