• Новак
  • -30 %
Balibali Трендовски 6 ММ Бели Бисери Ѓердан Мешани Природен Камен Изјава Ѓердани Жените Реики Накит Долго Tassel Halsband Femme

Balibali Трендовски 6 ММ Бели Бисери Ѓердан Мешани Природен Камен Изјава Ѓердани Жените Реики Накит Долго Tassel

DEN 284.00
DEN 405.60

Достапност
Достапно за нарачка


Balibali Трендовски 6 ММ Бели Бисери Ѓердан Мешани Природен Камен Изјава Ѓердани Жените Реики Накит Долго Tassel Halsband Femme
Нето Тежина : 34 g
Ѓердан Материјал : Полу-скапоцени камења

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
влакно
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
N-B0115
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Balibali
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Pendant Големина:
Tassel За 12.5 cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Никој
Функција:
Тренди 6 ММ Бели Бисери Ѓердан
ѓердан име:
Balibali
Производен Метод:
Рачно изработени производи
Нето тежина:
околу 34 g
Ѓердан МАТЕРИЈАЛ:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Забава , Роденден , Свадба , Дневна
превозот:
Цел>$ 200 ,со Бесплатен Превозот од DHL
Функција:
Моден Накит/Божиќ сегашноста /Етнички Ѓердан
Синџир должина:
За 76 cm
ѓердан стил:
Бохемија/ Трендовски/ Класичен/Гроздобер/Етнички
Други:
снабдување на големо и пад на превозот

Со стоката дадена додека купуваат