• Новак
  • -49 %
DFN252 Среќа Монистра се Зголеми Злато Pated Шарм Ѓердани & Приврзоци Моден Бренд за Накит За Жените Кристал Змија Синџир Colares

DFN252 Среќа Монистра се Зголеми Злато Pated Шарм Ѓердани & Приврзоци Моден Бренд за Накит За Жените Кристал

DEN 171.00
DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
INALIS
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
1.7X1.0CM
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
18k златен ѓердан
Тип На Објект:
Накит, Ѓердани
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс,Љубовници
Материјал:
Кристално
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Еколошки Стандарди:
Никел Олово и Кадмиум Слободни
Должина:
45см+5cm
Н W:
6.48 g

Со стоката дадена додека купуваат