• Новак
  • -34 %
JEXXI Нова Мода 925 Sterling Silver Животинско Фокс Pendant Ѓердан за Жените Девојка Прекрасна Колиер Ѓердан Ѓердани Јака Накит

JEXXI Нова Мода 925 Sterling Silver Животинско Фокс Pendant Ѓердан за Жените Девојка Прекрасна Колиер Ѓердан

DEN 96.00
DEN 146.40

Достапност
Достапно за нарачка


Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : сребро 925
Боја : Како на сликата шоу

Спецификацијата

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
XDZ112
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
Види детали
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
n
Функција:
n
Компатибилност:
n
Стил:
Романтични
Должина:
18 inch

Со стоката дадена додека купуваат