• Новак
  • -22 %
ABS бисер pendant злато сребрена боја синџир жените ѓердан корејски драма ТВ ѕвезда ѓердан ѓердани/bizuteria/јака perlas/schmuck

ABS бисер pendant злато сребрена боја синџир жените ѓердан корејски драма ТВ ѕвезда ѓердан ѓердани/bizuteria/јака

DEN 433.00
DEN 554.88

Достапност
Достапно за нарачка


Lenght : За 45см.
Материјал : ABS бисер,од легиран.
Тежина : 10g.
Вид Потсетник :
Почитувани клиенти, добредојдовте на нашата продавница.Ние секогаш ги следат прв клиент, квалитет на првиот принцип на услуга на нашите клиенти, ве молиме да бидат како sured купување во нашата продавница. Ако имате било какви прашања, ве молам дозволете ми да знам, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Ве молиме не го линкот за да ја отворите спор или лошо повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сè како добро што е можно.Ви благодариме и да уживате во вашата шопинг!
За акции :
Бидејќи имаме голем број на jewelryes, може да постојат некои производи надвор од акциите, предизвика непријатности, се надевам дека ќе може да го разбере! Ние ќе го зајакне инвентар за управување, за да ви обезбедиме подобра услуга.
Големина или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Нормално, со мали разлики во големината на мерење се дозволени. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Пакување Начин (Два Начина)
Испорака :
Кога ќе се направи ред, Сите Објекти ќе биде предаден во рок од 7 работни дена (со исклучок на викенд и јавни празници).откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Aliexpress.
Ние сме превозот сите на нашите предмети на светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/Epacket .
Превозот Начин
Време Пристигнување
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
20-60 работни дена
Epacket
15-20 работни дена
Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок" со ниска вредност.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и пет ѕвездички повратни информации.
Ако не сте задоволни со нашата служба или има било каков проблем, ве молам дозволете ми да знам пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот веднаш, ви благодарам многу!!!
Мерка :

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
за
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CAE33001321
Бисер Форма:
Совршено Круг
Бренд Име:
CNANIYA
Функција:
накит
Компатибилност:
накит
Item1:
колиер chaine/bijoux колиер/colliers/colier/жени halskette/Sautoir
Item2:
bisuteria/collane e ciondoli/jessus парче/biblia/lange Halskette
item3:
collana lunga/корејски тв драма серија/Pendentif/collares y colgantes
item4:
eskitme kolye/bijoux колиер рас де cou/colares compridos femininos
Item5:
закачалката ketting/eskitme kolye/kettingen жени/gouden ketting
Item6:
bayan kolye/колиер sautoir долг/колиер boheme/kettingen
Type1:
bijoux колиер рас де cou/les nereides/juwelen/perhiasan/Gioielli
Карактеристики:
кина-воздух-експрес/топла продаде/љубов/елегантен/високата мода
Type2:
jewerly/накит/накит/jewlery/bisuteria barata/bijouterie кина
Стил:
едноставен/домот/jewelleries/bizuteria/perola/perolas/бисери/бисер

Со стоката дадена додека купуваат