• Новак
  • -20 %
Xuben 316L не ' Рѓосувачки Челик cirrus Етерично Масло Ширењето на Парфем momery Pendant Лебди Locket (слободен чувствува влошки по )

Xuben 316L не ' Рѓосувачки Челик cirrus Етерично Масло Ширењето на Парфем momery Pendant Лебди Locket (слободен

DEN 268.00
DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка


Опис на производот
Синџир Бои : сребрена
Синџир Должина, големина : За 70 CM
Кутија големина : За 30мм
Кутија внатрешна големина : Околу 2.4 mm
Влошки : 22 MM
Пакување : 1 PC/OPP и Меур торба
Занаети : челик боја
Тежина : Околу 23 G
Материјал : нерѓосувачки челик
Синџир Материјал : нерѓосувачки челик
Фото Галерија
Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 5, За повеќе од $500, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќна shiopping

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
30мм
Број На Модел На:
AX16-021808
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
xuben
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Материјал:
Бакар
боја-003:
Сребро.
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Стил:
Романтични
Тип На Објект:
синџир
Style1:
Класичен
Големина:
70cm
style01:
Нови

Со стоката дадена додека купуваат