• Новак
  • -5 %
Топла Продажба на Големо Нови пристигнување Мода 30pcs рак на дојка лента шарм антички сребрен тон pendant B10776

Топла Продажба на Големо Нови пристигнување Мода 30pcs рак на дојка лента шарм антички сребрен тон pendant

DEN 273.00
DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Solitaire
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
љубителите'
Бренд Име:
ASQUEEN П
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Никој
Должина:
See picture
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
CCC230
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
is_customized:
Yes
Прстен Количина:
30pcs/многу
Пакување:
OPP вреќа
Состојба:
Бренд Нови
Големина:
23*16 mm
wight:
1.5 G
Материјал:
Цинк Легура

Со стоката дадена додека купуваат