• Новак
2018 Есен Гроздобер Pullover Секојдневен Шупливи Нерегуларни Блузи Плетење Tassel Наметка Shawl Лилјак ракав Smock Џемпер poncho жени

2018 Есен Гроздобер Pullover Секојдневен Шупливи Нерегуларни Блузи Плетење Tassel Наметка Shawl Лилјак ракав

DEN 719.52

Достапност
Достапно за нарачка

2017 Есен Мода Гроздобер Pullover Секојдневен Шупливи Плетење Tassel Наметка Shawl Лилјак ракав Smock Џемпер poncho жените Големина Една Големина Биста Слободни Ракав 50cm Должина(19.7") Најдолго Должина
(Вклучувајќи Прашка) 95cm (37.4")
Материјал : Сплетам Тип : Наметка Боја : Каки
Пакет содржи : 1 Наметка
Внимание : Големина може да се 2cm/1 инчен неточноста поради рака мерка;
Бојата може да бидат малку различни, поради монитор.
Модели се за повикување само. Ви благодариме за разбирањето!
За разлика Боја
Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските.
За Sigea
Pls имајте на ум дека сите кина големини вид на мали во споредба со САД/ЕУ големини.
За Повратни Информации
Ако примите објект unsatisfactorily, pls не остави негативни повратни информации првиот контакт со нас! Комуникацијата е секогаш најдобар начин да го реши секој проблем. Ние и ветуваме ќе го реши секој проблем за вас!

Спецификацијата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
REGRTEDARLING
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Tassel
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
Циганска
Материјал Состав:
плетење
Стил:
Повик
Пол:
Жените

Со стоката дадена додека купуваат