• Новак
Пинк/Светло Сива/V Вратот Тема Морнар Одговараат Поврзана Џемпер Боја Блок Печ Работат Долги Ракави Слободно Лабава Плус Големина Врвот TA02800043

Пинк/Светло Сива/V Вратот Тема Морнар Одговараат Поврзана Џемпер Боја Блок Печ Работат Долги Ракави Слободно

DEN 1034.40

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
Pullovers
Стил:
Повик
Бренд Име:
chicnova
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
TA02800043
Декорација:
Никој
Материјал Состав:
плетење
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Ткаенини:
плетење
Големина:
Asian Size XS S M L Xl XXL
боја:
Црна/Розова/Темно Сива/Светло Сива/Вино Црвено
Стил:
длабоко V деколте

Со стоката дадена додека купуваат