• Новак
  • -50 %
2018 нови жените пролет V џемпер лабава кошула со кратки ракави сите натпревар светла свила злато Pullover

2018 нови жените пролет V џемпер лабава кошула со кратки ракави сите натпревар светла свила злато Pullover

DEN 768.00
DEN 1535.52

Достапност
Достапно за нарачка


половина корејски жени, плетени џемпер тенок petal јака кошула Еластична Дното Turtleneck Пресврт Pullover
OHCLOTHIN
Големина Слободни,Единица cm, 1-2cm грешка.
Должина 58cm,Биста на 80-118cm(високо еластична), Raglan ракав 53cm.

Спецификацијата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Lycra
Тип На Објект:
Pullovers
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
OHCLOTHING
Број На Модел На:
98
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
Памук
Декорација:
Appliques
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Техника:
Компјутер Плетени
Материјал Состав:
Другите 100%
Статија број:
MZN196
Облека верзија на видот:
Директно
Должина:
Conventional models
дизајн:
Други детали
Облека Стил:
Светла Свила
Функционална:
Влага апсорпција, пот

Со стоката дадена додека купуваат