• Новак
  • -37 %
Висок Квалитет 40Pcs/многу 30CM 1p -1p Женски Женски Скокач Жица Dupont Кабел за Breadboard За Електронски DIY

Висок Квалитет 40Pcs/многу 30CM 1p -1p Женски Женски Скокач Жица Dupont Кабел за Breadboard За Електронски

DEN 70.00
DEN 111.36

Достапност
Достапно за нарачка


30cm 40pcs Женски Женски Breadboard Жици Скокач Кабел За Електронски DIY
Опис :
На женски женски breadboard жици собата е многу корисно за електронски DIY.
На скокач жици се flex и можат да се користат одново и одново.
На скокач жици постави е од суштинско значење и голема мера се корисни за breadboard.
Спецификација :
Должина : 30cm
Header : 1 P - 1 P женски женски
Пакет се вклучени :
1 x 40 вредност breadboard жици поставени

Спецификацијата

Бренд Име:
TMOEC
is_customized:
Yes
Test4:
2
Број На Модел На:
No
Test1:
2

Со стоката дадена додека купуваат