• Новак
10pcs Бесплатен Превозот ДА Алуминиум-220 Heatsink НА 220 Топлина Мијалник Транзистори Радијатор TO220 Кулер за Ладење на црна 20*15*10ММ

10pcs Бесплатен Превозот ДА Алуминиум-220 Heatsink НА 220 Топлина Мијалник Транзистори Радијатор TO220 Кулер

DEN 61.44

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Број На Модел На:
Heatsink 20*15*10ММ
Test2:
2
is_customized:
Yes
Бренд Име:
КЕНТАКИ ПОБЕДИ РОБОТ
Test1:
1
Test4:
4

Со стоката дадена додека купуваат