• Новак
ГД-ДЕЛОВИ PCB Монтажа Моќ Штекер IEC320 C8 AC Електрична Енергија Приклучок за Електрична Енергија Кабелот Влезот Receptacle AC250V 2.5 CCC CE TUV

ГД-ДЕЛОВИ PCB Монтажа Моќ Штекер IEC320 C8 AC Електрична Енергија Приклучок за Електрична Енергија Кабелот

DEN 47.52

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд Нови IEC320 C8 AC Приклучок Конектор
Монтажа : PCB Одбор
Изолација Материјали : Најлон PA66 PC
Диригент Материјал : Месинг
Изолација : Повеќе од 1000 Mohm
Го издржат Напонот : AC500 V/Min (50 Hz)
Контакт Отпор : Помалку од 0.03 ohm
Номинална Вредност : AC250 V 2.5
Количина : 4 PCS/многу
Испорака Детали За :
1. Парцели во САД и руската Федерација се испраќаат преку Кина Пост E-пакет : 10-15 Работа дена
2. Parcles на други Места се испраќаат од страна на хонг конг Пост Воздух Регистрирани e-Mail и Кина Пост Воздух препорачана Пошта
*Сите Shippings се со Следење на број
3. Ако ви треба Брз начин да брод стоки, ве Молиме изберете EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн. Превозот цена Зависи од Вкупната тежина на вашата нарачка.
4. Нормално, Ние брод на налози во 1-2 работни ден штом јасно на вашата исплата.
Услови за Продажба
1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST, V. А Т или други даночни, Сепак,Importy Должност, даночни или какви било други трошоци се исклучени од предмети Цени, тие се купувачите одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земји' Обичај или поштата да се утврди она што овие прилог трошоци може да биде пред да конкурираат и да се купи
2. Ние и ветуваме на секој објект ќе ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% од Пакетите може да бидат изгубени на патот, за оние што сакаат да се вратат или повторно да ја прати новиот објект, како на вашите барања.
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди висок квалитет на производот и добра услуга со competive цени, и warml го цениме вашиот Postive повратни информации, се разбира, ние ќе остави голема повратни информации за вас, како е можно да се заврши трансакцијата
За Нас :
ГД-ДЕЛОВИ, се поврзани за да Goodcomponent Ограничен, е една онлајн продавница во Aliexpress, главно се продаваат Вакуум цевки, Цевки приклучоци,Алуминиумска шасија, Засилувач на менувачот, засилувач нозе шила, трансформатори и трансформатор маска, MKP аудио одделение кондензатори,отпорници, iphone случај, и разни модерен продукти. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница често
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress Порака Syste
м

Спецификацијата

Стандард:
iec320 c8
боја:
За 1mm Панел, За 1.5 mm Панел, За 2mm Panel
Примена:
Станбени / За Општа Намена,Индустриски
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Номинална моќност:
625W
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Места Број:
2
Номинална Струја:
2.5
Номинална Напон:
250V
WIFI:
No
Бренд Име:
LANZMFG
Тип:
Електричниот Приклучок
Заштита Од Преоптоварување:
No

Со стоката дадена додека купуваат