• Новак
  • -12 %
WT-60 Зрачење Dosimeter Гаус Метар Магнетни Откривање Пенкало Определба Магнети НС Класа Мерење Северна Јужна Detetor

WT-60 Зрачење Dosimeter Гаус Метар Магнетни Откривање Пенкало Определба Магнети НС Класа Мерење Северна Јужна

DEN 1943.00
DEN 2208.00

Достапност
Достапно за нарачка


WT-60 Зрачење Dosimeter Гаус Метар Магнетни Откривање Пенкало Определба Магнети НС Класа Мерење Северна Јужна Detetor
Бренд Име : Бери Век Број на Модел : WT-60 DIY Материјали : Електрични Моќ : Електронски Употреба : Автоматско Тестирање на Машина зрачење dosimeter : гаус метар

Спецификацијата

Бренд Име:
niusiwen
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
моќност:
Електронски
Употреба:
Автоматско Тестирање На Машина
зрачење dosimeter:
гаус метар

Со стоката дадена додека купуваат