• Новак
  • -47 %
Орална Б Виталност D12S Електрична Четка за заби Ротирачки Батерија Четка Глави Заби Четка Орална Хигиена (Четка за Заби D12523

Орална Б Виталност D12S Електрична Четка за заби Ротирачки Батерија Четка Глави Заби Четка Орална Хигиена (Четка

DEN 1468.00
DEN 2769.60

Достапност
Достапно за нарачка


Ние ќе им понуди Бесплатни Конверзија Приклучоци, ако треба, ве молиме да ни оставите порака, која што треба.
Можете да погледнете на сликата подолу и кажете ни што треба 1# .2# .3# или 4#.
Ви благодариме!
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Како и за некои француски купувачи кои не уживаат во совршен поштенски систем на услуги, ве молиме јавете се на вашиот локален поштата со следење на број ако не добијат парцели во долго време.
3. Руските купувачи , ве молиме оставете ни го вашето целосно англиски име (најчесто вклучува 3 зборови), што е многу важно.
1. Сите производи се во стандардизирано пакување, обично ние ги користиме пластична кеса за да пакет на производи. исто како што следува :
2. Ние ќе внимателно проверете ја вашата нарачка и пакет за да бидете сигурни дека сè е во добра состојба пред превозот надвор.
3. Пакетите може да биде малку оштетени во текот на долго време на транспортот, но тоа не влијае врз ефектот на нашите производи.
4. Ако сакате производи спакувани совршено (како што е за подароци и сл.), ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да се испрати на парцела со посебен пакет, за да се избегне оштетување, но треба плаќате дополнителна такса.
Ве молиме контактирајте со нас да плати товар или дополнителен надомест. Ви благодариме!
Ние ќе испрати редот во 2-5 работни дена, и тоа треба речиси 7-40 дена од Кина за вас.
Како што знаете, времето за испорака е зависи од шпедиција, на воздушна линија, прилагодено и локалните поштата, па затоа ние не сме во можност да го контролираат тоа точно.
Ако пратката не стигнала во очекуваното време, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе песна со тоа и да се справи со вас.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации се доста корисни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви сугестии со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Бренд Име:
OralB
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
D12523/D12S
Материјал:
ABS
Количина:
1 одговараат на
Тип:
Ротација Тип
Тип На Објект:
електрична четка за заби
Објектот:
Орална Б електрична четка за заби
Функција:
чистење заби
Тип:
Ротирачки
Водоотпорен:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат