• Новак
1206 0.75 НА МФ-NSMF075-2 SMD авто-обнова осигурач

1206 0.75 НА МФ-NSMF075-2 SMD авто-обнова осигурач

DEN 499.20

Достапност
Достапно за нарачка


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :

Спецификацијата

Кршење Капацитет:
Висок
Број На Модел На:
0.75 a
Стандарди За Безбедност:
АДС

Со стоката дадена додека купуваат