• Новак
  • -30 %
YISUYA На Најголем Дедо Sliver Златна Pendant Џеб Види Антички Кварц Види Мажите Часовникот за Дедо Подарок reloj де bolsillo

YISUYA На Најголем Дедо Sliver Златна Pendant Џеб Види Антички Кварц Види Мажите Часовникот за Дедо Подарок

DEN 418.00
DEN 597.12

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики на производот : Види Движење : Кварц Дијаметар : За 4.7 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 30cm Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Спецификацијата

Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Пол:
Унисекс
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
P930C
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Dial Дијаметар:
0.047 m
Рамки Материјал Тип:
Легура
Рамки Функција:
Стационарни
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
200000137:
200001559

Со стоката дадена додека купуваат