• Новак
  • -29 %
Дуксери Sweatshirt Жените Секојдневен Outwear Hoody Лабава Долг Ракав Руно Симпатична Kawaii Сладолед Pullovers Облека 2018 Нови Harajuku

Дуксери Sweatshirt Жените Секојдневен Outwear Hoody Лабава Долг Ракав Руно Симпатична Kawaii Сладолед Pullovers

DEN 610.00
DEN 858.72

Достапност
Достапно за нарачка


Име На Производ : Дуксери & Sweatshirt
Материјал : Полиестер
Стил : Случајни, Мода Големина на : не се ре четири големина (M,L,XL,XXL,XXXL) на располагање за следниве листата.спореди детали големина со твое.ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,благодарение 1cm=0.3937 инчен

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тежина:
0.4
Бренд Име:
Dandeqi
Стил:
Streetwear
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Дуксери
Маскирани:
Yes
Јака:
Маскирани

Со стоката дадена додека купуваат