• Новак
  • -46 %
Жените Тренерки 2018 Верзија Лабава Маскирани Harajuku Дебели Палто Мода Јакна Графички Блузи Sweatshirt Долго Женски Суичери

Жените Тренерки 2018 Верзија Лабава Маскирани Harajuku Дебели Палто Мода Јакна Графички Блузи Sweatshirt Долго

DEN 742.00
DEN 1373.28

Достапност
Достапно за нарачка


Големина На Насоки 1. Ве молиме погледнете нашите големина на табелата пред да го купат. Бидејќи облека верзија тип се различни, ве Молиме да изберете големина едноставно според вашата облека. 2. Ве молиме овозможи 1-3 СМ разлики поради прирачник за мерење, ви Благодариме! 3. Ако вашиот мерка податоци преку 2 големини. Ние обично препорачуваме изборот на поголем. (Пример : Според градите треба да изберете големина M, Но колковите треба да изберете големина Л ви предлагаме да се земе големината L) 4. Ако не сте сигурни што треба големина за да се носат, ве молиме контактирајте со нас за предлогот. (Ве молиме наведете вашиот мерка податоци : Висина / Тежина / Биста / Половината / Колковите) Препорачува Големина ( Единица : cm , Грешка спектар 1-2 cm ) Големина...Вкупно Lengtht....Должина На Ракав....Биста....Рамо M ......65cm ........57 cm ...........106cm....39cm L.......67cm ........58 cm ............110cm....40cm XL.....69cm ........59 cm ...........114cm....41cm
2 XL....71cm .......60 cm ............ 118cm.....42cm

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Материјал:
Polyamide,Spandex,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Плетени
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
24
Шаблон Тип:
Геометриски

Со стоката дадена додека купуваат