• Новак
  • -46 %
Белиот Долг Ракав Дуксери 2018 Жените Суичери Печатење Писмо Облека Feminina Лабава Женски Повик за Грб Stuent Топол Потење

Белиот Долг Ракав Дуксери 2018 Жените Суичери Печатење Писмо Облека Feminina Лабава Женски Повик за Грб Stuent

DEN 729.00
DEN 1350.24

Достапност
Достапно за нарачка


Големина На Насоки 1. Ве молиме погледнете нашите големина на табелата пред да го купат. Бидејќи облека верзија тип се различни, ве Молиме да изберете големина едноставно според вашата облека. 2. Ве молиме овозможи 1-3 СМ разлики поради прирачник за мерење, ви Благодариме! 3. Ако вашиот мерка податоци преку 2 големини. Ние обично препорачуваме изборот на поголем. (Пример : Според градите треба да изберете големина M, Но колковите треба да изберете големина Л ви предлагаме да се земе големината L) 4. Ако не сте сигурни што треба големина за да се носат, ве молиме контактирајте со нас за предлогот. (Ве молиме наведете вашиот мерка податоци : Висина / Тежина / Биста / Половината / Колковите) Препорачува Големина ( Единица : cm , Грешка спектар 1-2 cm ) Големина.... Должина...... Sleeve ........ Биста .....Рамо M ......61cm .......61 cm .......116 cm.....39cm L ......63cm ........63 cm .......120 cm.....40cm
XL .....65cm .......65 cm .......124 cm.....41cm
XXL .....67cm ......67 cm .......128 cm.....42cm

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
Turtleneck
Стил:
Повик
Број На Модел На:
46
Тип:
Pullovers
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Со стоката дадена додека купуваат