• Новак
  • -46 %
Жените Дуксери 2018 Зима Harajuku Pullover Дебели Лабава Женски Повик За Грб Стил Студентите Облека Суичери Женски Топла 2018

Жените Дуксери 2018 Зима Harajuku Pullover Дебели Лабава Женски Повик За Грб Стил Студентите Облека Суичери

DEN 729.00
DEN 1350.24

Достапност
Достапно за нарачка


Големина На Насоки 1. Ве молиме погледнете нашите големина на табелата пред да го купат. Бидејќи облека верзија тип се различни, ве Молиме да изберете големина едноставно според вашата облека. 2. Ве молиме овозможи 1-3 СМ разлики поради прирачник за мерење, ви Благодариме! 3. Ако вашиот мерка податоци преку 2 големини. Ние обично препорачуваме изборот на поголем. (Пример : Според градите треба да изберете големина M, Но колковите треба да изберете големина Л ви предлагаме да се земе големината L) 4. Ако не сте сигурни што треба големина за да се носат, ве молиме контактирајте со нас за предлогот. (Ве молиме наведете вашиот мерка податоци : Висина / Тежина / Биста / Половината / Колковите) Препорачува Големина ( Единица : cm , Грешка спектар 1-2 cm ) Големина...Вкупно Lengtht....Должина На Ракав....Биста....Рамо M ......57cm ........44 cm ...........110cm....62cm L.......58cm ........45 cm ............114cm.....63cm XL.....59cm ........46 cm ...........118cm.....64cm
2 XL....60см ........47 cm ............ 122cm.....65cm

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Материјал:
Polyamide,Spandex,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Плетени
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
28
Јака:
Маскирани

Со стоката дадена додека купуваат