• Новак
  • -0 %
Што мислиш Kawaii Дуксери За Девојки 2018 Пролет Суичери Жените К-pop-Црна, Сива Розова боја Бело Црвена Сина Топло Руно Качулка

Што мислиш Kawaii Дуксери За Девојки 2018 Пролет Суичери Жените К-pop-Црна, Сива Розова боја Бело Црвена Сина

DEN 642.00
DEN 642.24

Достапност
Достапно за нарачка


1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е примен од страна на Aliexpress , наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа, освен празници .Стандардната превозот начин е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,кој обично трае околу 10-50 работни денови.Тоа зависи од дестинацијата и други фактори. Можете да ги пратите на веб-страницата на цел детал . 2 КОНТАКТИРАЈТЕ Било кој проблем пред да нарачате, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. 3 ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ Откако ќе ја прими пратката,ако има некои проблеми со облеката, ве молиме контактирајте со нас одеднаш, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас .Ако не се добие во превозот време или други прашања,ве молиме контактирајте со нас без двоумење. 4 ПОВРАТНИ информации Што зависат од клиентите задоволство да се успее. Затоа позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД се исклучително важни за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да го напуштите вашиот позитивен фидбек. Ви благодариме! 5 за ДА DROPSHIPPER Ако сте Dropshipper,добредојдени да не контактирате. 6 ОБИЧАЈ прави Ако еден стил ви треба повеќе од 20 парчиња, и ако имате слики во ПСД или PNG формат, да , ние може да го направи тоа за вас! Whatsapp 86 15737954971

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук,Акрилик
Стил:
Prairie Шик
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Маскирани
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
001
Тежина:
0.4kg
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери

Со стоката дадена додека купуваат