• Новак
  • -10 %
Алуминиум 520 Задните Затегнувачки за HUSABERG ТЕ 125 250 300 FE 250 300 350 390 400 450 501 550 570 600 650 E ВАЛУТНА 450 550 650 FS

Алуминиум 520 Задните Затегнувачки за HUSABERG ТЕ 125 250 300 FE 250 300 350 390 400 450 501 550 570 600 650

DEN 2158.00
DEN 2397.60

Достапност
Достапно за нарачка


1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responisbility.
2.Pls проверете со вашата земја е царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање.
3.Овие трошоци се normaly colected со доставување товар на компанијата или кога ќе ги собереш на објектот до-не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.
4.Ние не mrke стока вредности под вредност или обележете објекти како "подароци" Меѓународната влада регулативи забрануваат такви behaivior.
TE125 12-13
FE250 13
FE250e 11-12
TE250 11-13
TE300 11-13
FE 350 e 13
FE 390 e 10-12
FE400 00-02
FC450 04-07
FE450 08-13
FE450e 03-08
FE501 00-02
FE501e 03-04
FC550 04-07
FE550e 04-08
FE570 09-12
FE 600 Enduro 00-03
FE 650 E 04-08
FS 650 Supermotard 04-07
Состојба : Нова, никогаш не се монтирани.
Материјал : Алуминиум T7075
Затегнувачки Заби : 48 T 49 T 50 T 51 T 52 T (pls кажете ни кој не ви треба кога ќе го направите купувањето!!!)
1.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата била примена
2.Добредојдовте да контактирате со нас, ако не се имате било какви quesstion за време на transation
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 60 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Спецификацијата

боја:
ORANGE48T, BLACK48T, SILVER48T, ORANGE49T, BLACK49T, SILVER49T, ORANGE50T, BLACK50T, SILVER50T, ORANGE51T, BLACK51T, SILVER51T, ORANGE52T, BLACK52T, SILVER52T
Бренд Име:
BIKINGBOY
Тип На Објект:
Sprockets
Име На Модел:
RASM-72304
Објектот Должина:
12.5cm
Објектот Ширина:
12.5cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
12.5cm
Материјал Тип:
T7 7075 Алуминиум
боја:
ORAMGE/ЦРНА/СРЕБРЕНА

Со стоката дадена додека купуваат